Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bass Bonanza

Hrát

Recenze slotu Big Bass Bonanza

S Big Bass Bonanza můžete předvést své rybářské dovednosti. V tomto virtuálním slotu v Betano Casino hrajete na 5 válcích, 3 řadách a 10 výherních řadách, což je trochu málo, ale na oplátku do něj zahrnuli RTP 96,71 %. Big Bass Bonanza má bohužel jen 2100x jako maximální možnost výhry na jednu vaši sázku. Volatilitu hry bychom nastavili na střední, která je vhodnější pro hry s vysokými sázkami. Malé symboly v této hře jsou 10, J, Q, K a A. Středními symboly jsou zde symboly peněz (ryby) a velkými symboly jsou skříňka s nářadím (50x), vážka (50x), rybářský prut (200x) a háček na ryby (200x) - hlavní symbol. Ponořme se tedy do tohoto slotu a podívejme se, co nabízí.

Jak hrát slot Big Bass Bonanza?

Výherní automat má tlačítko Start, které je třeba stisknout, aby se roztočily válce. V nastavení můžete kdykoli změnit herní režim mezi manuálním, automatickým, turbo a rychlým. Povoleno je také rychlé zastavení válců.

Jaká je maximální výhra ve slotu Big Bass Bonanza?

Maximální výhra na tomto slotu je 2100násobek vkladu, za který hrajete, takže pokud vsadíte 1 dolar, vaše výhra bude 2100 dolarů.

Jaké jsou funkce slotu Big Bass Bonanza?

Funkce tohoto výherního automatu jsou následující:

Scatter

Scatterem ve hře Big Bass Bonanza je ryba s nápisem scatter. Pro spuštění 10 bezplatných kol potřebujete alespoň 3 symboly Scatter.

  • 3 symboly Scatter = 10 roztočení zdarma
  • 4 symboly Scatter = 15 bezplatných roztočení
  • 5 symbolů Scatter = 20 roztočení zdarma

Roztočení zdarma

Volná kola obsahují symboly peněz, které se sbírají, když se rybář zastaví. Rybář posbírá všechny symboly peněz. Pokud vám během 10 volných kol padnou 3 ryby, prodloužíte volná kola o dalších 10 volných kol.

Multiplikátor.

Ve hře Big Bass Bonanza musíte trefit prodloužené volné otáčky, abyste viděli násobitele. Každý symbol peněz, který rybář nasbírá, se počítá jako 2x - 10x.

  • 1 rozšíření = 2x
  • 2 rozšíření = 3x
  • 3 rozšíření = 10x

Závěr slotu Big Bass Bonanza

Pojďme tedy skočit k závěru, že je zde vše velmi dobré. Big Bass Bonanza má velmi pestré a příjemné prostředí. Roztočení zdarma jsou v této hře častější než v jiných automatech s nižším RTP, ale právě proto jsou omezena na 2100x a 10 výherních řad. Je však třeba říci, že poslední úroveň volných kol s 10x má velký výherní potenciál. Pokud hrajete s vyššími sázkami, má tento automat větší smysl než například Buffalo King, kde je RTP až o 0,65 % nižší/.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS