Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest Megaways

Hrát
Konkvistadoři měli odvahu vyplout z iberských přístavů do neznáma, aniž by věděli, kdy znovu spatří pevninu. Mnozí z nich však přežili, aby o tom mohli vyprávět, a také aby pro své země dobyli nová území a našli nové zdroje bohatství. Nyní je váš oblíbený conquistador z online Betano kasino zpět a dělí se o své bohatství ve slotu Gonzo's Quest Megaways. Tento objevitel přináší do této nové hry říši výherních řad, kaskádové válce a několik bonusových funkcí včetně roztočení zdarma. Je čas vydat se na další dobrodružství skrze válce.

Pokud už několik let hrajete online výherní automaty, může vám název Gonzo's Quest znít povědomě. To proto, že se jedná o původní hru vyvinutou společností NetEnt - Gonzo's Quest: Gonzo Gonzo: The Search for Eldorado (Hledání Eldoráda). Pro toto pokračování využila společnost NetEnt svou dceřinou společnost Red Tiger a nutno podotknout, že aztécké téma se zřejmě vrací do módy, protože IGT právě vydala hry Tic-Tac Temple a Relax Gaming Temple Tumble. Přesto má tato hra výhodu v tom, že je pokračováním úspěšné hry a obsahuje kaskádové válce, které hráči milují pro často nepřetržitou reakci na výhru. Oproti původní hře byla vylepšena také grafika, takže očekávejte velmi plynulé hraní na stolních počítačích, mobilních zařízeních i tabletech.

RedTiger zavedl maximální výhru ve výši 21 000násobku vaší sázky, což je jeden z nejvyšších násobitelů, jaký jsme kdy viděli. Tento násobitel není až tak ohromující, když si uvědomíte, že maximální sázka je velmi skromných 10 £, což znamená, že zatímco hráči s vysokými vklady mohou být zklamaní, většina hráčů bude z jackpotu nadšená. Gonzo's Quest Megaways je hra se střední variabilitou, takže vás jistě potěší, že nepatří k těm hrám, u kterých se zdá, že výhry nikdy neskončí.

Vlastnosti Symboly

Pokud jste hráli původní verzi, budete přesně vědět, jak vypadají symboly ve hře Gonzo's Quest Megaways. Někdy vám může připadat trochu obtížné jednotlivé ikony rozlišit, protože všechny vypadají dost podobně a všechny jsou maskami aztécké civilizace. Symboly s nízkou výplatou jsou čtyři různé masky, jejichž obličeje směřují doprava, a symboly s vysokou výplatou jsou masky, které se dívají přímo na obrazovku.

Existují dva symboly, které přinesou majestátní hodnotu navíc, což jsou symboly Wild a symbol volného pádu.

Bonusy a jackpoty

Hra má takzvanou funkci volného pádu a k jejímu spuštění musíte během jednoho roztočení nasbírat tři nebo více ikon volného pádu. Tuto funkci můžete aktivovat také tak, že vám padnou dva symboly volného pádu a jeden symbol Wild. Za padnutí tří symbolů získáte devět volných pádů, přičemž spuštění funkce s více než třemi symboly znamená tři další pády za každý symbol nad počáteční tři.

Pokud se vám po první výhře podaří během reakce získat další výhru, uplatní se násobitel. Dosažení čtyř a více reakcí znamená, že se na vaši výhru použije pětinásobný násobitel. Ve hře Free Fall jsou částky násobitelů ještě vyšší: čtyři a více reakcí vám zajistí 15násobný násobitel.

K dispozici je ještě jedna bonusová hra, která je zcela náhodná. Jde o zemětřesení, a když k němu dojde, z válců se odstraní všechny symboly s nízkou výplatou a na jejich místa nastoupí symboly s vyšší výplatou.

Hrajte Gonzo's Quest Megaways v kasinu Betano

Online automat Gonzo's Quest Megaways možná nemusí být automatem, ale jako samostatný automat je velmi dobře udělaný. Nadprůměrně nízká maximální sázka ve hře je příjemným prvkem, protože umožňuje všem hráčům mít šanci na jackpot, a funkce roztočení zdarma a násobitelé vždy zajistí, že hráči, kteří obstojí, jsou vítězi online slotů. Gonzo se chystá vyplout a vy byste měli být na palubě tohoto dobrodružství.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS